DOLAR 18,6443 0.02%
EURO 19,4227 -0.04%
ALTIN 1.051,02-0,01
BITCOIN 307505-0,09%
  • HESAP
İstanbul’da LGBT’ye karşı ‘Büyük Aile Buluşması’ düzenlendi

İstanbul’da LGBT’ye karşı ‘Büyük Aile Buluşması’ düzenlendi

19.09.2022 06:13
İstanbul’da LGBT’ye karşı ‘Büyük Aile Buluşması’ düzenlendi
0

BEĞENDİM

Büyük Aile Buluşması programında 18 Eylül’de Saraçhane meydanında toplanan binlerce kişi aile yapısının korunması için çağrıda bulundu.

“Fikirde Birlik ve Mücadele Platformu” öncülüğünde çok sayıda STK’nın destek verdiği “Büyük Aile Buluşması” adında “LGBT karşıtı” yürüyüş yapıldı.

Yürüyüşe katılanlar arasında yer alan oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu, “Ailenin kutsallığının altını çizmek istiyoruz. Çocuklarımızın bizim için çok önemli olduğunun altını çizmek istiyoruz. Aileyi kaybetmek istemiyoruz. Geleneklerimizi kaybetmek istemiyoruz. Küresel bir dayatmaya hayır diyoruz. Tek amacımız aileyi korumak. Birlikteliğimizi korumak. Küresel oyuna hayır demek” diye konuştu.

“Gençlerimiz ve çocuklarımız tehlike altında”

Prof. Dr. Sefa Saygılı programda yaptığı konuşmada cinsel sapkınlığın doğuştan ve genetik olduğunun söylendiğini dile getirdi.

Bunların kesinlikle yalan olduğunu kaydeden Saygılı, “Bu cinsel sapkınlıklar sonradan oluşuyor. Kesinlikle genetik değil. Baktığımızda kromozomlarında, hormonlarında problem yok, genetiğinde problem yok. Bunlar sonradan olma. Bu akımlarla maalesef bunlar ülkemizde yaygınlaştırılmak isteniyor. Ateş, yuvalarımıza kadar geldi. Gençlerimiz ve çocuklarımız tehlike altında. Biz eşcinsel zavallı insanlarımıza karşı değiliz. Onlara yardım etmek istiyoruz. Bizim karşı olduğumuz LGBT’nin dayatmasıdır, yaygınlaştırılmasıdır.” dedi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.