DOLAR 18,6101 0.19%
EURO 18,5476 1.69%
ALTIN 1.032,251,83
BITCOIN %
  • HESAP
Tehlikenin farkında mısınız?

Tehlikenin farkında mısınız?

13.06.2022 15:10
Tehlikenin farkında mısınız?
0

BEĞENDİM

Hazreti İbrahim üç din tarafından da kabul ve saygı gören büyük bir paygamberdir. Hazreti Lut ise Hazreti İbrahim’in yeğenidir ve O da Allah’ın peygamberlerinden biridir.

Hazreti Lut’un kavminde eşcinsellik başgösterdi. Yüce Allah uyarılara kulak asmayan eşcinselleri helâk etti. Bu olay, tarihi sırayla Tevrat’ta, İncil’de ve Kuran’da anlatılmaktadır.

Yâni hem Yahudiler, hem Hristiyanlar, hem de Müslümanlar eşcinselliğin büyük günahlardan olduğuna inanmaktadırlar.

Eşcinselliğin toplumda yaygınlaşması nesillerin geleceği açısından büyük tehlike arz etmektedir. Neslin devamı için kadın ve erkekten oluşan ailelere ihtiyaç vardır. Çocuğun sağlıklı gelişimi için anne ve babanın ilgisi, sevgisi şarttır.

Yapay yollarla bebek dünyaya getirilse bile çocuk ebeveynden mahrum olacağından sağlıklı gelişemeyecektir.

Viyana’da bu sene önceki senelerde görmediğimiz oranda bir eşcinsellik propagandasına maruz kaldık. Adeta eşcinselliği teşvik edici reklamlar metro duraklarında ve basın-yayın organlarında gözümüzün içine sokuldu.

Üç din mensuplarının bu durumdan rahatsız olduğu aşikârdır.

Eşcinsellik adeta tabu haline getirilldiği için açıkça itiraz edilemiyor ancak toplumun bu günâha razı olduğu sanılmamalıdır.

Viyana Eyaleti idarecilerinin bu şehirde yaşayan halkın hassasiyetlerini dikkate alması beklenmektedir.

Yetkin Bülbül

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.